Ave-Gail: Võõras Sõber nõustaja Tallinnas ja Tartus / konsultant / töö- ja organisatsioonipsühholoog.

Olen uudse tööstressi ja läbipõlemist ennetava nõustamisformaadi Võõras Sõber autor ja eestvedaja (Ajujaht 2019 TOP10 idee, 2019 parim sotsiaalne ettevõte (SEV ja SEB auhind), 2019 Eesti Tööandjate Keskliidu lemmik töövõime languse ennetamisel).

Oman tööstaaži alates 1995 aastast, olles töötanud nii FIE-na kui ka rohkem 20 000 töötajaga korporatsiooni heaks. Minu kogemustepagasisse kuulub mitmeid ostu ja müügiga seotud ametikohti, olen pikaajaliselt tegelenud inimeste ja protsesside juhtimisega.

Alates 2012 aastast olen tegelenud erinevatele ettevõtetele tööohutusalaste riskianalüüside koostamisega, sh psühhosotsiaalsed ohutegurid.

Nõustamisel pean oluliseks hinnangute vaba õhkkonna loomist, mis annab võimaluse luua inimese igapäevaelust väljaspool asuv “ruum”, kuhu saab rutiinist eemalduda, kus on võimalik järele mõelda, kõrvalt vaadata ning leida võimalusi muutuseks. Meie kolmetunnine nõustamine on omamoodi turvaruum ja pelgupaik, kus rääkida läbi oma lugu ning leida tasakaal ja tugi igapäevaseks hakkama saamiseks.
Töökeeled: eesti ja inglise

Haridus:
Rakenduskõrgharidus ärijuhtimises (Lääne-Virumaa Kutsekõrgkool, 2005)
Psühholoogia BA (Tartu Ülikool, 2016)
Töö – ja organisatsioonipsühholoogia MA (TalTech, 2018)
Hetkel täiendan ennast kaheaastasel kriisipsühholoogia kursusel (Mahena, 2020).

This image has an empty alt attribute; its file name is 68366586_2139114466190718_4387344397495173120_n-1.jpg

Sirli: Võõras Sõber nõustaja Tartus.

Õpin psühholoogiat Tartu Ülikoolis ning minu suureks huviks on positiivne psühholoogia ning selle meetodid ja praktikad, mida iseenda peal järjepidevalt katsetan ja praktiseerin.

Olen täiendanud ennast ka motiveeriva intervjueerimise vallas ning läbinud koolituse „Coaching for Wellbeing with Motivational Interviewing“. Varasemalt olen lõpetanud ka organisatsioonikäitumise magistriõppe.

Nõustamisel püüan aru saada, kus inimene parasjagu oma elus on, mida ta kogeb praegu ja mida ta soovib kogeda või mitte kogeda oma elus edaspidi ning läbi selle mõista, mida inimene hetkel vajab ja millest tal kõige enam abi oleks, et oma murele lahendus leida ning läbi selle oma heaolu tõsta. Ootan Sind nõustamisele ja püüame koos Sinu väljakutsetele lahendusi leida.
Töökeel: eesti

Anneli: Võõras Sõber nõustaja Tallinnas

Olen õppinud psühholoogiat Tartu ülikoolis, kus jätkan hetkel ka enese täiendamist. Mind köidab kliiniline psühholoogia ja organisatsioonipsühholoogia ning soov inimesi aidata. Nõustamise puhul pean oluliseks toetava ning julgustava keskkonna loomist ning sisemiste ressursside kaardistamist leidmaks võimalikke strateegiaid edasi liikumiseks.
Töökeeled: eesti, inglise, hispaania