Võõras Sõber nõustajad

Ave-Gail: Võõras Sõber nõustaja Tallinnas ja Tartus / konsultant / töö- ja organisatsioonipsühholoog

Olen uudse tööstressi ja läbipõlemist ennetava nõustamisformaadi Võõras Sõber autor ja eestvedaja. Võõras Sõber on auhinnatud kui Ajujaht 2019 TOP10 äriidee, 2019 parim sotsiaalne ettevõte (SEV ja SEB auhind) ja 2019 Eesti Tööandjate Keskliidu lemmik töövõime languse ennetamisel.

Oman tööstaaži alates 1995 aastast, olles töötanud nii FIE-na kui ka rohkem 20 000 töötajaga korporatsiooni heaks. Minu kogemustepagasisse kuulub mitmeid ostu ja müügiga seotud ametikohti, olen pikaajaliselt tegelenud inimeste ja protsesside juhtimisega.

Alates 2012 aastast olen tegelenud erinevatele ettevõtetele tööohutusalaste riskianalüüside koostamisega, sh psühhosotsiaalsed ohutegurid.

Nõustamisel pean oluliseks hinnangute vaba õhkkonna loomist, mis annab võimaluse luua inimese igapäevaelust väljaspool asuv “ruum”, kuhu saab rutiinist eemalduda, kus on võimalik järele mõelda, kõrvalt vaadata ning leida võimalusi muutuseks. Meie kolmetunnine nõustamine on omamoodi turvaruum ja pelgupaik, kus rääkida läbi oma lugu ning leida tasakaal ja tugi igapäevaseks hakkama saamiseks.
Töökeeled: eesti ja inglise

Haridus:
Rakenduskõrgharidus ärijuhtimises (Lääne-Virumaa Kutsekõrgkool, 2005)
Psühholoogia BA (Tartu Ülikool, 2016)
Töö – ja organisatsioonipsühholoogia MA (TalTech, 2018)
Hetkel täiendan ennast kaheaastasel kriisipsühholoogia kursusel (Mahena, 2020).Anneli K: Võõras Sõber nõustaja Tallinnas

Olen õppinud psühholoogiat Tartu ülikoolis, kus jätkan hetkel ka enese täiendamist. Mind köidab kliiniline psühholoogia ja organisatsioonipsühholoogia ning soov inimesi aidata. Nõustamise puhul pean oluliseks toetava ning julgustava keskkonna loomist ning sisemiste ressursside kaardistamist leidmaks võimalikke strateegiaid edasi liikumiseks.
Töökeeled: eesti, inglise, hispaania


Piret: Võõras Sõber nõustaja ja ärikliendihaldur Tallinnas

Õpin psühholoogiat Tartu Ülikoolis ja minu eriliseks huviks on käitumisgeneetika, mis uurib geneetika ja keskkonna mõju meie käitumisele.
Varasemalt olen omandanud hariduse ärijuhtimises ja tegelenud pikalt inimeste ja protsesside juhtimisega.
Nõustamisel pean tähtsaks usalduslikku koostööd ja hinnangutevaba keskkonda. Soovin, et inimene tunneks ennast võimalikult turvaliselt, et oma mõtteid, tundeid ja soove jagada. Minu jaoks on oluline inimest mõista ja toetada ning koos leida lahendus olukorra leevendamiseks.
Töökeeled: eesti, inglise

Anneli S: Võõras Sõber nõustaja Tallinnas

Olen läbinud Audentese Kõrgemas Ärikoolis diplomiõppe rahvusvahelises ärijuhtimimises ja 2016 aastal omandasin Tartu Ülikoolis bakalaureuse kraadi psühholoogias. Lisaks akadeemilisele haridusele olen end täiendanud Holistika Instituudis ja Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis. Läbitud õpingud ja kogutud elukogemused on andnud mulle tarkuse näha inimest ühe tervikuna – olles üks nii oma minevikust ja tulevikust, oma kehast ja vaimust, oma töö- ja eraelust, oma lähedastest ja iseendast.